Про проект

Територія інтелектуального капіталізму – це інформаційний простір, на якому автори, роботодавці, замовники та інші особи зможуть знайти відповіді на багато питань з створення, охорони, використання і захисту творів, винаходів, промислових зразків, торговельних марок та інших об’єктів права інтелектуальної власності.

Відвідувачам сайту, які хочуть охопити правове поле інтелектуальної власності з висоти пташиного польоту, призначені аксіоми права інтелектуальної власності.

Для вирішення проблем в сфері права інтелектуальної власності створений сервіс, який дозволяє отримати миттєві онлайн консультації з питань створення, використання і захисту творів, виконань, винаходів та інших об’єктів права інтелектуальної власності.

Науковим (науково-педагогічним) працівникам, юристам, інженерам, бухгалтерам та іншим фізичним особам, які володіють професійними знаннями та досвідом, слід знати, що  праця повинна створювати активи, які дозволяють отримувати пасивний дохід від його використання, такий же як дивіденди від вкладу в банку.

Для того щоб створити  такі активи, треба знання перетворити в онлайн консультації, використання яких дозволить отримувати пасивний дохід у вигляді роялті.

Для комплексного вирішення завдань по створенню об’єктів права інтелектуальної власності, їх охорони і захисту, використання, оподаткування операцій з об’єктами права інтелектуальної власності та вирішення інших завдань у сфері інтелектуальної власності на підприємствах створюються системи управління інтелектуальної власності (СУІВ).

Необхідно відзначити, що територія інтелектуального капіталізму призначена не для туристів. Її відвідувачам, перш ніж стати справжніми капіталістами, доведеться вчитися ефективному управлінню майновими правами на об’єкти права інтелектуальної власності. Причому, для авторів, роботодавців, замовників та інших суб’єктів права інтелектуальної власності, а також для осіб їх використовують, підготовлені різні території проживання.

Територія інтелектуального капіталізму для авторів Територія інтелектуального капіталізму для виконавців Територія інтелектуального капіталізму для роботодавців Територія інтелектуального капіталізму для замовників Територія інтелектуального капіталізму для суб'єктів права інтелектуальної власності Територія інтелектуального капіталізму для осіб, що використовують об'єкти права інтелектуальної власності

 

Головне меню

Розсилка новин

Інформер