Питання 1. Яким документом підтверджується господарська операція?

*

**

***

****

* Аналогом цього договору є договір купівлі-продажу квартири.

** За цим договором передаються права на використання об'єктів авторського права і суміжних прав.

***

За договором замовлення майнові права на твір можуть належати автору або замовнику. Уточніть цю інформацію.

Якщо в договорі відсутні умови про належність майнових прав на твір, то такий договір необхідно переоформити або підписати з автором додаткова угода до договору, в якому обумовити умови про належність майнових прав на твір.

Якщо за договором замовлення майнові права на твір належать автору, то за договором виплачується два види винагороди: за створення твору і за передачу права на його використання. Уточніть цю інформацію.

Якщо за договором замовлення майнові права на твір належать замовнику, то за договором виплачується тільки винагороду за створення твору. Уточніть цю інформацію.

****

У тому випадку, якщо за трудовим договором виключні майнові права на службовий твір належить роботодавцю, то виплачується винагорода тільки за створення твору.

Якщо ж за трудовим договором виключні майнові права на службовий твір належать автору, то виплачується винагорода за створення і використання службового твору.

Для того щоб перевірити належність майнових прав на службовий твір, необхідно скористатися консультацією онлайн "Авторське право на службовий твір".