Питання 1. Чи реалізовано при використанні службового твору немайнове право автора на ім'я? *

* При використанні твору необхідно згадка про автора одним з існуючих способів: справжнє ім'я, вигадане ім'я (псевдонім), без позначення імені (анонімно) (ст. 14 Закону про авторське право). Використання твору без зазначення імені автора не є анонімним, якщо на ці дії не отримано письмовий дозвіл автора твору.