Питання 1. Коли помер автор твору? *

* Дата смерті автора дозволяє встановити термін дії авторського права на твір, оскільки відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України "Про авторське право і суміжні права" авторське право діє протягом усього життя автора і 70 років після його смерті, крім випадків, передбачених частинами 3-8 цієї статті.