Особливості роботи з конструктором договорів

Для роботи з конструктором договорів необхідна операційна система Microsoft Windows: Windows XP, Windows 7 або Windows 10. Увага! З деякими розділами конструктора можна ознайомитись безкоштовно. Рахунок для сплати створюється автоматично за наявності підключення до мережі Інтернет. Для створення рахунку потрібно в лівій панелі конструктора перейти до одного із закритих розділів та клацнути лівою кнопко миші на кнопці «ПРИДБАТИ», що з'явиться на правій панелі. Відкриється вікно браузера. Якщо Ви вже зареєстровані у системі, то введіть Ваш логін і пароль та клацніть кнопку «Вхід». Буде сформовано рахунок для сплати.
Для реєстрації нового користувача клацніть посилання «Реєстрація нового користувача». Введіть дані нового користувача: заповніть поля «E-mail», «Пароль» та «Користувач». Для завершення реєстрації клацніть кнопку «Реєстрація». На сторінці входу в систему введіть e-mail і пароль та клацніть кнопку «Вхід». Буде сформовано рахунок для сплати.


Коноваленко В.В., Коловський А.С.

Зразки ліцензійних договорів для авторів (спадкоємців) про передачу права на використання художніх творів (малюнків і фотографічних творів)

Конструктор договорів Ліцензійні договори створюються з використанням шаблонів договорів, які розміщені в конструкторі договорів, яким є електронне видання, створене в компіляторі eBook Maestro. В конструкторі договорів є 18 шаблонів договорів, а саме 1 шаблон договору про передачу (відчуження) виключних майнових прав на твір (доступ до цього договору відкритий, що дозволяє ще до сплати рахунку ознайомитися з роботою конструктора договорів) та 17 шаблонів ліцензійних договорів. Використовуючи шаблони договорів можна створювати сотні договорів із заданим набором істотних умов. Всі договори створюються з дотриманням норм законодавства в сфері авторського права і податкового законодавства. Кожен договір можна створити, відредагувати, зберегти і роздрукувати. Після сплати рахунку користувач отримує безстрокову ліцензію на використання конструктора договорів. Всі оновлення безкоштовні. Для того, щоб оновити конструктор, досить завантажити його нову версію, орієнтуючись за датою її створення, яка вказана в дужках.

Зміст
Ціна: 800 грн.   Завантажити (версія від 13.01.2018 14:37:26)