Особливості роботи з конструктором договорів

Для роботи з конструктором договорів необхідна операційна система Microsoft Windows: Windows XP, Windows 7 або Windows 10. Увага! З деякими розділами конструктора можна ознайомитись безкоштовно. Рахунок для сплати створюється автоматично за наявності підключення до мережі Інтернет. Для створення рахунку потрібно в лівій панелі конструктора перейти до одного із закритих розділів та клацнути лівою кнопко миші на кнопці «ПРИДБАТИ», що з'явиться на правій панелі. Відкриється вікно браузера. Якщо Ви вже зареєстровані у системі, то введіть Ваш логін і пароль та клацніть кнопку «Вхід». Буде сформовано рахунок для сплати.
Для реєстрації нового користувача клацніть посилання «Реєстрація нового користувача». Введіть дані нового користувача: заповніть поля «E-mail», «Пароль» та «Користувач». Для завершення реєстрації клацніть кнопку «Реєстрація». На сторінці входу в систему введіть e-mail і пароль та клацніть кнопку «Вхід». Буде сформовано рахунок для сплати.


Коноваленко В.В., Коловський А.С.

Зразки ліцензійних договорів для видавців про передачу права на використання складених творів (збірників творів, енциклопедій, антологій)

Конструктор договорів Ліцензійні договори створюються видавцем з використанням шаблонів договорів, які розміщені в конструкторі договорів, яким є електронне видання, створене в компіляторі eBook Maestro. В конструкторі договорів є 37 шаблонів договорів, в тому числі 1 шаблон договору про передачу (відчуження) виключних майнових прав на твір (доступ до цього договору відкритий, що дозволяє ще до сплати рахунку ознайомитися з роботою конструктора договорів), 27 шаблонів ліцензійних договорів, 9 шаблонів субліцензійних договорів. Використовуючи шаблони договорів можна створювати сотні договорів із заданим набором істотних умов. Кожен шаблон договору містить два види істотних умов. Одні істотні умови є обов'язковими для видання книг та іншої видавничої продукції без порушення авторського права. Видалити їх видавець не може. До інших істотних умов належать умови, які не призводять до порушень авторського права на твори, але дозволяють видавцю уникнути безліч проблем. При бажанні видавець може видаляти ці умови договору. Для тих видавців, які захочуть включити в договір особливі умови, конструктор договорів надає таку можливість. У кожному договорі передбачено умови, які дозволяють зробити так зване юридичне «очищення» твору від прав третіх осіб. Всі договори створюються з дотриманням норм законодавства в сфері авторського права і податкового законодавства. Кожен договір можна створити, відредагувати, зберегти і роздрукувати. Договори укладаються з авторами (співавторами), спадкоємцями, юридичними особами. Після сплати рахунку користувач отримує безстрокову ліцензію на використання конструктора договорів. Всі оновлення безкоштовні. Для того, щоб оновити конструктор, досить завантажити його нову версію, орієнтуючись за датою її створення, яка вказана в дужках.

Зміст
Ціна: 1500 грн.   Завантажити (версія від 13.01.2018 14:37:56)