21 липня 2019 р. - вибори до Верховної Ради України.

На партійних з'їздах сформовані списки кандидатів у депутути Верховної Ради, до яких могли потрапити суб'єкти відповідальності за корупційні правопорушення, а саме народні депутати України, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, посадові особи і працівники органів прокуратури, митної служби, державної податкової служби та інші особи, повний перелік який наводиться у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 7 квітня 2011 року № 3206-VI.

Ми практично нічого не знаємо про корупційні правопорушення таких кандидатів. Може виявитися, що до Верховної Раду знову потраплять корупціонери.

Необхідна всенародна чистка списків кандидатів у депутати.

Слід зазначити, що від громадянського суспільства з корупцією борються в основному тільки громадські організації, активісти та журналісти. Однак їх викриття – це крапля в морі зловживань.

Для викорінення корупції у Верховній Раді необхідно залучити до виявлення корупційних правопорушень кандидатів у депутати десятки тисяч громадян України, які в кожному місті, селі та селищі будуть не тільки виявляти корупціонерів, але й проводити профілактику поширення цієї ракової пухлини нашого суспільства.

Для того, щоб десятки тисяч громадяни України могли виявити корупціонерів у списках кандидатів у депутати, створено тест з перевірки кандидатів у депутати на корупційні правопорушення.

Результати тестування виводяться на дисплей у табличній формі, в якій відображені поставлені питання і обрані відповіді, а також даються рекомендації щодо осіб, які перевірялися на корупцію.

Питання складені з урахуванням виявлення обмежень, спрямованих на запобігання та протидію корупції, передбачені статтями 4-7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 7 квітня 2011 року № 3206-VI.

Використання тесту дозволяє швидко зібрати інформацію про конкретного корупціонера і поширити її серед громадян України, журналістів, а також надати її правоохоронним та контролюючим органам.

Тестування анонімне. Це означає, що особа, яка проводить тестування, та особа, в діях якої виявляються корупційні правопорушення, нікому не відомі. Цю інформацію знає тільки громадянин, який проводить тестування.

Перед тестуванням потрібно визначитися з кандидатом в депутати, якого потрібно перевірити на корупційні правопорушення. Якщо така кандидатура є, то приступайте до тестування.

Тест з перевірки кандидатів у депутати на корупційні правопорушення

Для мисливців на корупціонерів створена група в фейсбуці "Мисливці на корупціонерів", в якій кожен мисливець може поділиться своїми трофеями.

Увага! Починається онлайн мобілізації громадян України на брорьбу з корупцією.

Запропонований онлайн тест є тільки початком складного шляху онлайн мобілізації громадян України на боротьбу з корупцією. Так, потрібна мобілізація, так як ми виходимо на стежку війни з корупцією.

Онлайн мобілізація проводиться в три етапи.

На першому етапі використовується існуючий онлайн тест з перевірки кандидатів у депутати на корупційні правопорушення.

На другому етапі здійснюється розробка нових онлайн тестів, які розширять можливості зі збирання доказів корупційних дій посадових осіб.

На третьому етапі буде реалізована ініціатива «Відкатам - НІ». Будуть створені онлайн тести з виявлення умов для зловживань, які закладаються у тендерних пропозиціях.

Для створення онлайн тестів запрошуються журналісти, які проводять журналістські розслідування, юристи та інші особи, які знають схеми розкрадання бюджетних коштів.

Цим громадянам буде надано інструментальні засоби для створення онлайн тестів.

Онлайн тести створюються в електронній системі підтримки прийняття рішень на базі знань (ЕСППР), яка є власною розробкою.

Про ЕСППР у статті «Як науковим (науково-педагогічним працівникам) перетворити свої знання на пасивний дохід у вигляді роялті».

Ініціативна група:

Михайло Гуйтур, Володимир Коноваленко, Андрій Коловський

Ми на Facebook: 

Михайло ГуйтурВолодимир КоноваленкоАндрій Коловський